Magyar lányfuttatót vettek őrizetbe Hollandiában
2013. november 08. péntek 08:18

Embercsempészés címén őrizetbe vettek Hollandiában egy 43 éves magyar férfit, aki elsősorban magyar lányokat kényszerített prostitúcióra Hága és Alkmaar körzetében - jelentette a holland sajtó a helyi hatóságokra hivatkozva.
A holland ügyészség közleménye szerint a férfi megfélemlítette és verte is a lányokat, akik a szolgáltatásaikért kapott összeg nagyobb részét kénytelenek voltak átadni neki. A visszaélések éveken át tartottak: az elfogott férfi a nyomozás szerint három év alatt mintegy 350 ezer eurós bevételre tett szert a lányok tevékenységének köszönhetően, amelyről pontos kimutatása volt.
A hatósági közlés szerint három helyi férfit is őrizetbe vettek az üggyel kapcsolatban, egy húszéves magyart pedig - akinek a szerepe egyelőre nem tisztázott - állítólag Magyarországon fogtak el.
A 43 éves gyanúsítottat kedden vették őrizetbe Alkmaarban.
Képünk illusztráció.
Forrás: MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Változott a buszok menetrendje, már...
- Pécsi gyalogosgázolás szemtanúit...
- Orbán Viktor: vége annak az...
- Befejeződött a Marek Sportcsarnok...
- Februártól indulnak a Magyar falu...
- Kocsis Máté Mohácson: a választások...
- Orbán Viktor Mohácson: hadüzenet a...
- Vesztesekből győztesek lesznek a...
- Százmilliókból fejlesztették a Városi...
- Megérkeztek az ötös lottó...

