Kedélyesen érkezett meg Budapestre Bruce Willis
2012. május 03. csütörtök 15:47

Feleségével, Emma Heming Willis-szel és újszülött gyermekével csütörtökön Budapestre érkezett Bruce Willis amerikai filmszínész az A Good Day to Die Hard című szuperprodukció forgatására. Mint arról már beszámoltunk, a mecseki vidámpark játékai közt forog majd a film egyik jelenete.
A sztár a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér kisgépes termináljára érkezett, ahol Adam Goodman, a film magyarországi producere várta.
Bruce Willis április elején született, Mabe Ray Willis nevű gyermekét elrejtette a sajtó munkatársai elől, ő maga azonban kedélyesen integetett a fotósoknak, újságíróknak és a helyszínen várakozó rajongóknak.
Bruce Willis rendőri biztosítással hagyta el a helyszínt.
A Die Hard-sorozat ötödik darabja, amelynek munkálatai már több mint egy hete folynak Budapest belvárosában, 86 napig forog Magyarországon több helyszínen. A filmet eredetileg Csehországban forgatták volna, ám a bizonytalanná vált cseh pénzügyi támogatási rendszer miatt a stáb végül Magyarországot választotta.
A film rendezője John Moore, a forgatókönyvet Skip Woods írta. A bemutatót 2013. február 14-ére, Valentin-napra időzítették.
A történet főként Oroszországban játszódik, ahova John McClane azért utazik, hogy kiszabadítsa fiát, akit Jai Courtney alakít.
MTI - Fotó: Kallos Bea
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Apa és fia árulta a drogot Pécsett...
- Csaknem kétszázzal repesztő autóst...
- Nosztalgiagőzössel is bejárhatjuk a...
- Dráma születhet a mohácsi csatáról -...
- Rendőri védelmet kérnek a vasutasok...
- Kiadták a figyelmeztetést: nem ússzuk...
- Baranyában több helyütt is...
- Az eltiltott Kenderesi Tamás nem adja...
- A PMFC edzője válthatja Márton Gábort...
- Lesodródott az útról és árokba borult...