Nem tudott fizetni, ezért megvertek egy benzinkutast Mohácson
2018. február 20. kedd 10:02

Egy helyi benzinkúton bántalmazott egy férfi egy másikat azért, mert az tartozik neki.
Egy nő tett bejelentést a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába február 19-én 11 óra 45 perckor arról, hogy Mohácson egy üzemanyagtöltő állomáson egy férfi bántalmazta a kútkezelőt.
A könnyű sérülést szenvedő férfi a rendőröknek elmondta, hogy az őt bántalmazó férfi a tartozását követelte tőle, majd amikor közölte, hogy jelenleg nem tud fizetni megütötte és megrúgta, majd a benzinkúton leparkolt autójának letörte az egyik visszapillantó tükrét.
A rendőrök pár órán belül elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 30 éves helybeli férfit, majd előállították és kihallgatták gyanúsítottként. Ellene önbíráskodás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a Mohácsi Rendőrkapitányság indított nyomozást.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szörnyű tragédia történt Baranyában:...
- Villámlásra, jégesőre figyelmeztetnek...
- Elrabolta négyhónapos csecsemőjét egy...
- Megdőlt csütörtökön az országos...
- Két nő füléből is kitépte a...
- Még cirkulál az influenzavírus a...
- Ferenc pápa: vannak, akik még ma is...
- Ma van az év legcsendesebb napja,...
- Így tartanak nyitva a patikák a...
- Ez igen! Nézze meg, hogyan kérte meg...