Hetvenezer helyett hétezret fizetett a porcelánért
2022. május 04. szerda 13:51

A rendőrök kifosztás miatt indítottak büntetőeljárást egy 59 éves pécsi férfi ellen.
Egy idős pécsi asszony tett bejelentést a rendőrségre kedden 18 óra 42 perckor arról, hogy percekkel korábban beengedett a lakásába egy ismeretlen férfit, aki átverte.
A sértett a helyszínre érkező rendőröknek elmondta, hogy a házaló férfi porcelán vásárlás ürügyén ment be hozzá.
Megegyeztek egy 70 000 forintos vételárban, azonban a férfi távozása után észrevette, hogy csak 7000 forintot kapott az eladott porcelánért.
A rendőrök pár órán belül beazonosították a feltételezett elkövetőt, majd elfogták, és előállították a rendőrkapitányságra.
Az 59 éves pécsi férfit gyanúsítottként hallgatták ki a nyomozók, a lakásán pedig megtalálták, majd lefoglalták az eltulajdonított porcelánt. Ellene kifosztás miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Lesodródott az útról és árokba borult...
- Szentmisét mutat be a megyéspüspök...
- Csaknem kétszázzal repesztő autóst...
- Nosztalgiagőzössel is bejárhatjuk a...
- Máig rekord a Mohácson született,...
- Híd- és útépítés Mohácson: megnéztük,...
- Elkezdik a szupergyors internet...
- Csütörtökön is számíthatunk...
- Dráma születhet a mohácsi csatáról -...
- Szomorú húsvétja volt egy pécsi...