Fogva tartották, kiforgatták vagyonából a siklósi nénit
2022. július 24. vasárnap 09:07

A rendőrök befejezték a vizsgálatot annak a három siklósi lakosnak, akik egy 80 éves nőt akaratában, mozgásában korlátoztak, és felélték a vagyonát - olvasható a police.hu oldalon.
Személyi szabadság megsértése és más bűncselekmények elkövetése miatt nyomozott a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság két férfi és egy nő ellen, akik egy idős nőnek megszerezték a vagyonát, valamint a személyi szabadságában korlátozták.
A megalapozott gyanú szerint az 52 éves helyi férfi a feleségével, valamint 61 éves társukkal a 80 éves sértettet vagyonának megszerzése érdekében a siklósi családi házukban több éven át aljas indokból a személyi szabadságában megsértették, mozgásában, akaratában korlátozták. Az idős nőt a vagyoni szabadságában is korlátozták. Nyugdíját elvették, fenyegetett helyzetben aláírattak vele egy adásvételi szerződést, amellyel ingatlanját értékesítették, azonban az ebből befolyó vételárat számára nem adták át, azt a fogvatartói felélték.
A siklósi nyomozók a „Mecsek" Közterületi Támogató Alosztály munkatársainak segítségével 2021. június 22-én reggel az otthonukban elfogták a feltételezett elkövetőket, majd előállították őket. Mindhármukat kihallgatták gyanúsítottként, majd őrizetbe vételüket követően kezdeményezték a letartóztatásukat, amelyet a bíróság el is rendelt.
A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte, és az iratokat a napokban átadta az ügyészségnek.
EQM - BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Nosztalgiagőzössel is bejárhatjuk a...
- Apa és fia árulta a drogot Pécsett...
- Rendőri védelmet kérnek a vasutasok...
- Baranyában több helyütt is...
- Az eltiltott Kenderesi Tamás nem adja...
- Kiadták a figyelmeztetést: nem ússzuk...
- A PMFC edzője válthatja Márton Gábort...
- Lesodródott az útról és árokba borult...
- Híd- és útépítés Mohácson: megnéztük,...
- Szerdán ismét felhők érkeznek,...