Talán Baranya megússza az éjszakai fagyot kedden
2024. március 18. hétfő 19:30

Éjszaka az ország legnagyobb részén kiderül az ég, de este előbb az Északi-középhegységben és környékén, reggel pedig a Duna-Tisza közén erősebben felhős tájak is lesznek.
Kedden a Nyugat-Dunántúlon derült maradhat az ég, másutt viszont erőteljes lesz a gomolyfelhő-képződés, de így is többórás napsütésre lehet számítani.
Számottevő csapadék nem valószínű. Ma az északias szél még többfelé, holnap már csak a Dunától keletre fekvő tájakon lesz élénk.
Estétől mérséklődik a légmozgás. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában -3 és +3 fok között valószínű, fagyra kiemelten a Dunántúl északi felén, kétharmadán és az északkeleti, keleti megyékben kell számítani.
Főként a Nyírségben helyenként -4, -5 fok is előfordulhat. A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 7 és 12 fok között alakul.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Ezek a csapatok mérkőznek a Baranya...
- Még két napig várják az Ifjú...
- Jövő keddtől módosított menetrend...
- Elindult a virágzás, munkába állt 20...
- Szörnyű tragédia történt Baranyában:...
- Felföldi László: húsvétkor történt...
- Húsvét mindkét napján felkereshető a...
- Görcsönydobokára riasztották éjjel a...
- Óriási pácban van egy halőr és három...
- Csillagesőt, sőt, tűzgömböket is...